Ilmainen!

Valentine’s Special ei maksa mitään. Se on Salsa Housen ystävänpäivälahja kaikille ihanille oppilaillemme!

Tunnelmallista sonia ja ripaus rumbaa

13.00 Rumba Party *
14.00 Salsa & Son *
15.00 Parison **

* sinkkuystävällinen
** vain pareille

Opettajat kaikilla tunneilla: Eija ja Busta
Tuntien pituus 50 min.

Tule oman sydänkäpysi kanssa tai pyydä mukaan ystävänpäivädeitti! Tai tule muuten vain tapaamaan tanssikavereita ja nauttimaan tunneista.

Valentine’s Smoothie Bar

Tuntien välissä voit nauttia puhtia tuovan Valentine’s Smoothien kepeän keskustelun lomassa tanssikoulun aulan Smoothie Barissa. Myös Smoothie Barin tarjoilut ovat ilmaisia.

Tunneista

Kaikki tunnit on tarkoitettu sekä miehille että naisille. Tunnit ovat tasoa 2-3 ja sopivat kaikille, joilla salsan perusteet ovat hyvin hallussa. Kaksi ensimmäistä tuntia ovat soolotunteja. Parisoniin voi tulla vain oman parin kanssa, mutta paria vaihdetaan normaaliin tapaan. Millekään tunnille ei tarvitse ilmoittautua. Mukaan voivat tulla kaikki, joilla on Salsa Housen voimassaoleva tanssikortti. Tervetuloa!

Opettajat